Betnano

Betnano Blackjackde Katlamamalı Kazanç

Betnano tarafından üyelere oynama imkanı verilen sayısız oyun ve yatırım imkanı vardır. Sitenin lisanslı olması ve uzun zamandır bu alanda faaliyette bulunması üyelerin güven içinde oyunlarını oynayarak kaliteli zaman geçirmesi anlamına gelir. Bu oyunlar arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi de blackjack oyunudur.

Betnano blackjackde katlamamalı kazanç ile oyunun başında daha çok kazanma imkanı elde etmeniz söz konusu olur. Üyelerin oyunun gidişine uygun şekilde verdikleri karar şanslarının daha çok kazanç yönünde ilerlemesine neden olabilir. Sitenin güvenilir olması üyeler tarafından en çok beğenilen özelliklerin başında gelir. Çünkü ödemeleri alamayacakları veya oyunların şeffaf şekilde oynanmadığı bir yerde oyun oynamak keyifli olmayacaktır.

Blackjack Nasıl Oynanır?

Üyelerin sıklıkla tercih ettikleri oyunlardan bir tanesi de blackjack oyunudur. Oyunun diğer adı 21 olarak kabul edilmiştir. Bu ismin koyulmasının nedeni genel anlamda oyunun mantığından kaynaklanır. Oyuncuların ellerinde bulunan kartların değerlerini topladıklarında 21 rakamını geçmemek için çaba harcaması istenir. Aksi durumda oyunu kaybetmiş olursunuz. Kartların değerleri oldukça kolay şekilde hesaplanır.

Katlamamalı Kazanç Nedir?

Oyuna başlamak için dağıtılan destenin ardından oyunun nasıl ilerleyeceğine dair bir soru sorulur. Bu sorunun amacı elinizin iyi olup olmamasına göre oyunu şekillendirmek isteyip istemediğinizdir.

Bu noktada:

  • Elinizle alakalı ipucu vermeyi göze alarak hareket edebilirsiniz,
  • Oyun başında eklediğiniz yatırımı katlamayı seçebilirsiniz,
  • Katlamak istemediğinizi söyleyerek oyuna aynı şekilde devam edersiniz.

Bu sayede elinizin iyi olması durumunda en başta yatırdığınız parayı katlama şansı elde etmiş olursunuz.

Tercih Edilir Mi?

Üyelerin katlamamalı kazanç konusunda en sık sordukları soru yapılıp yapılmamasıdır. Elinizdeki kartlar oyun sonunda kazanç elde etmenize yetecek şekilde olduğunda oyuna yatırdığınız paraya da bakmalısınız. Rakamın zaten yüksek olması durumunda rakiplerinize elinizle alakalı bilgi vermeniz anlamsız olur. Yatırım küçük olduğunda şansınıza güvenerek denemeniz zarar vermeyecektir.

Ödemelerin Alınması

Bu yolla kazandığınız ödemeler hesabınıza aktarılır. Çekim alt limitine ulaştıktan sonra talep oluşturarak ödemelerinizin yapılmasını Betnano’dan talep edebilirsiniz. Kısa süre içinde ve sorunsuz şekilde ödemeleriniz hesabınıza yatırılır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu